Pilový kotouč 6" x 1/8" x 1", 44 z B
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 6" x 1/8" x 1", 44 z B
Parametry
| Průměr | 152 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 3.18 mm |
| Kategorie | pilové kotouče v imperiální míře (v palcích) |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | drážka |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 44 |