Pilový kotouč 6" x 0,025" x 32 mm, 50 z A
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 6" x 0,025" x 32 mm, 50 z A
Parametry
| Průměr | 152 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 0.64 mm |
| Kategorie | pilové kotouče v imperiální míře (v palcích) |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | A |
| Příruba | jiná |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily s ostatními odlišnostmi u kotoučovÿch nožů |
| Počet zubů | 50 |