Pilový kotouč 6" x 0,025" x 1 1/4", 50 z A, nerez 1.4112
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 6" x 0,025" x 1 1/4", 50 z A, nerez 1.4112
Parametry
| Průměr | 152 mm |
| Materiál | jiný materiál |
| Síla | 0.63 mm |
| Kategorie | pilové kotouče v imperiální míře (v palcích) |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | A |
| Příruba | jiná |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily s ostatními odlišnostmi u kotoučovÿch nožů |
| Počet zubů | 50 |