Pilový kotouč 2,756" x 0,010" x 1", 0 z
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 2,756" x 0,010" x 1", 0 z
Parametry
| Průměr | 70 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 0.25 mm |
| Kategorie | pilové kotouče v imperiální míře (v palcích) |
| Středový otvor (mm) | 4 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | jiná |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |