Úkosovací fréza 61 x 5,0 x 16 mm, 22 z AF, HSS-Emo5 cobalt
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Úkosovací fréza 61 x 5,0 x 16 mm, 22 z AF, HSS-Emo5 cobalt
Parametry
| Průměr | 61 mm |
| Materiál | HSS-Emo5 cobalt (DIN 1.3243) |
| Síla | 5 mm |
| Kategorie | nestandardní pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 16 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 22 |