Tělo CBN kotouče 66,4 x 0,4 x 20 mm, 46 z ST
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Tělo CBN kotouče 66,4 x 0,4 x 20 mm, 46 z ST
Parametry
| Průměr | 66 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 0.4 mm |
| Kategorie | nestandardní pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 20 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | střechovitý zub |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily s ostatními odlišnostmi u kotoučovÿch nožů |
| Počet zubů | 46 |