Rádlovací kolečko 20 x 8,0/6,9 x 6 mm, 62 z ST
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Rádlovací kolečko 20 x 8,0/6,9 x 6 mm, 62 z ST
Parametry
| Průměr | 20 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 8 mm |
| Kategorie | nestandardní pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 6 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | střechovitý zub |
| Příruba | jiná |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 62 |