Radiusová fréza 80 x 1,6 x 22 mm, 50 z BR
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Radiusová fréza 80 x 1,6 x 22 mm, 50 z BR
Parametry
| Průměr | 80 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 1.6 mm |
| Kategorie | nestandardní pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 22 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 50 |