Plech 220 x 5,0 x 120 mm, kalený, broušený
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Plech 220 x 5,0 x 120 mm, kalený, broušený
Parametry
| Průměr | 220 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 5 mm |
| Kategorie | nestandardní pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 80 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |