Pilový kotouč 125 x 1,6 x 22 mm, 64 z B1, HSS-Co5
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 125 x 1,6 x 22 mm, 64 z B1, HSS-Co5
Parametry
| Průměr | 125 mm |
| Materiál | HSS-Emo5 cobalt (DIN 1.3243) |
| Síla | 1.6 mm |
| Kategorie | nestandardní pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 22 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | B s fazetkou |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 64 |