Pilový kotouč 100 x 1,0 x 32 mm, 0 z
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 100 x 1,0 x 32 mm, 0 z
Parametry
| Průměr | 100 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 1 mm |
| Kategorie | nestandardní pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |