Klíčová fréza 80 x 1,5 x 22 mm, 100 z AX, HSS - EMo5 Cobalt
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Klíčová fréza 80 x 1,5 x 22 mm, 100 z AX, HSS - EMo5 Cobalt
Parametry
| Průměr | 80 mm |
| Materiál | HSS-Emo5 cobalt (DIN 1.3243) |
| Síla | 1.5 mm |
| Kategorie | nestandardní pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 22 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | A s odlištnostmi |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 100 |