Plech 130 x 2,1 x 130 mm, broušený, kalený
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Plech 130 x 2,1 x 130 mm, broušený, kalený
Parametry
| Průměr | 130 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 2.1 mm |
| Kategorie | nestandardní pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 22 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |