Pilový kotouč 40 x 0,25 x 12,7 mm, 140 z A, HSS-Emo5 cobalt, TiN
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 40 x 0,25 x 12,7 mm, 140 z A, HSS-Emo5 cobalt, TiN
Parametry
| Průměr | 40 mm |
| Materiál | HSS-Emo5 cobalt (DIN 1.3243) |
| Síla | 0.25 mm |
| Kategorie | pilové kotouče v imperiální míře (v palcích) |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | A |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | TIN (goldskin - zlatý) |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 140 |