Pilový kotouč 4" x 1/16" x 1", 100 z A
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 4" x 1/16" x 1", 100 z A
Parametry
| Průměr | 102 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 1.58 mm |
| Kategorie | pilové kotouče v imperiální míře (v palcích) |
| Středový otvor (mm) | 4 mm |
| Unášecí otvor | drážka |
| Tvar zubu | A |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 100 |