Pilový kotouč 200 x 1,5 x 38 mm, 200 z A
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 200 x 1,5 x 38 mm, 200 z A
Parametry
| Průměr | 200 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 1.5 mm |
| Kategorie | pilové kotouče pro výrobu šroubů - bez podbrusu |
| Středový otvor (mm) | 38 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Tvar zubu | A |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 200 |