Pilový kotouč 152,4 x 1,75 x 31,75 mm, 150 z A, TiAlN
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 152,4 x 1,75 x 31,75 mm, 150 z A, TiAlN
Parametry
| Průměr | 152 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 1.75 mm |
| Kategorie | pilové kotouče v imperiální míře (v palcích) |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | A |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | TIALN (blackskin - duhový - hnědofialový) |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 150 |