Zig-Zag nůž 55 x 3,0 x 20 mm, 58 DR, tvar ostří L
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Zig-Zag nůž 55 x 3,0 x 20 mm, 58 DR, tvar ostří L
Parametry
| Průměr | 55 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 3 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 20 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | drážka |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | jiný |
| Počet zubů | 58 |