Sekací nůž 210 x 3 mm, tvar ostří G, NEREZ
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Sekací nůž 210 x 3 mm, tvar ostří G, NEREZ
Parametry
| Průměr | 210 mm |
| Materiál | NEREZ (DIN 1.4034) |
| Síla | 3 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 54 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | oboustranné ostří - ostré |