Sekací nůž 207,2 x 1,5 mm, tvar ostří I
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Sekací nůž 207,2 x 1,5 mm, tvar ostří I
Parametry
| Průměr | 207 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 1.5 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | oboustranné ostří - nesymetrické délky fází |