Sekací nůž 54 x 2,1 x 29 mm, tvar ostří D, nerez 1.4112
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Sekací nůž 54 x 2,1 x 29 mm, tvar ostří D, nerez 1.4112
Parametry
| Průměr | 54 mm |
| Materiál | jiný materiál |
| Síla | 2.1 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 27 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | jednostranné ostří - ostré |