Nůž Gostol 50 x 0,5 x 33 mm, TiN, tvar ostří D
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Nůž Gostol 50 x 0,5 x 33 mm, TiN, tvar ostří D
Parametry
| Průměr | 50 mm |
| Materiál | NEREZ (DIN 1.4034) |
| Síla | 0.5 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 33 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | TIN (goldskin - zlatý) |
| Tvar ostří | jednostranné ostří - ostré |