Kotoučový nůž 37,6 x 7,3 x M10, tvar ostří A
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 37,6 x 7,3 x M10, tvar ostří A
Parametry
| Průměr | 37 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 7.3 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 10 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | jednostranné ostří s podbrusem |