Kotoučový nůž 265 x 3 x 52 mm, tvar ostří G, 76 DR, nerez DIN 1.4034
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 265 x 3 x 52 mm, tvar ostří G, 76 DR, nerez DIN 1.4034
Parametry
| Průměr | 265 mm |
| Materiál | NEREZ (DIN 1.4034) |
| Síla | 3 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 52 mm |
| Unášecí otvor | drážka |
| Tvar zubu | drážka |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | oboustranné ostří - ostré |
| Počet zubů | 76 |