Kotoučový nůž 265 x 3,0 x 52 mm, 70 DR, tvar ostří E, DIN 1.4112
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 265 x 3,0 x 52 mm, 70 DR, tvar ostří E, DIN 1.4112
Parametry
| Průměr | 265 mm |
| Materiál | jiný materiál |
| Síla | 3 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 52 mm |
| Unášecí otvor | drážka |
| Tvar zubu | drážka |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | jednostranné ostří + předfáze |
| Počet zubů | 70 |