Kotoučový nůž 201 x 3,0 x 32 mm, bez ostří
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 201 x 3,0 x 32 mm, bez ostří
Parametry
| Průměr | 201 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 3 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | čtyřhranné ostří |