Kotoučový nůž 155 x 4,0 x 35 mm, tvar ostří H, K110
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 155 x 4,0 x 35 mm, tvar ostří H, K110
Parametry
| Průměr | 155 mm |
| Materiál | K110 |
| Síla | 4 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 35 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | oboustranné ostří + předfáze |