Kotoučový nůž 75 x 1,0 x 25,4 mm, tvar ostří D, 1.2379
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 75 x 1,0 x 25,4 mm, tvar ostří D, 1.2379
Parametry
| Průměr | 75 mm |
| Materiál | K110 |
| Síla | 1 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 40 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | jednostranné ostří - ostré |