Kotoučový nůž 65 x 0,2 x 16 mm, tvar ostří G
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 65 x 0,2 x 16 mm, tvar ostří G
Parametry
| Průměr | 65 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 0.2 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 16 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | oboustranné ostří - ostré |