Kotoučový nůž 450 x 4,0 x 50 mm, tvar ostří E
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 450 x 4,0 x 50 mm, tvar ostří E
Parametry
| Průměr | 450 mm |
| Materiál | CRV (DIN 1.2235) |
| Síla | 4 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 50 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | jednostranné ostří + předfáze |