Kotoučový nůž 350 x 3,4 x 100 mm, tvar ostří H, K110
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 350 x 3,4 x 100 mm, tvar ostří H, K110
Parametry
| Průměr | 350 mm |
| Materiál | K110 |
| Síla | 3.4 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 75 mm |
| Unášecí otvor | drážka |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | oboustranné ostří + předfáze |