Kotoučový nůž 250 x 2,5 x 19,05 mm, tvar ostří H
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 250 x 2,5 x 19,05 mm, tvar ostří H
Parametry
| Průměr | 250 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 2.5 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 60 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | oboustranné ostří + předfáze |