Kotoučový nůž 250 x 2,0 x 40 mm, 180 z B
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 250 x 2,0 x 40 mm, 180 z B
Parametry
| Průměr | 250 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 2 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 40 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | oboustranné ostří + předfáze |
| Počet zubů | 180 |