Kotoučový nůž 190 x 1,25 x 30 mm, 72 DR, tvar ostří D, NEREZ 1.4116
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 190 x 1,25 x 30 mm, 72 DR, tvar ostří D, NEREZ 1.4116
Parametry
| Průměr | 190 mm |
| Materiál | NEREZ (DIN 1.4116) |
| Síla | 1.25 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 30 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | drážka |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | jednostranné ostří - ostré |
| Počet zubů | 72 |