Kotoučový nůž 180 x 2,0 x 25 mm, tvar ostří E, HSS-Emo5
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 180 x 2,0 x 25 mm, tvar ostří E, HSS-Emo5
Parametry
| Průměr | 180 mm |
| Materiál | HSS-Emo5 cobalt (DIN 1.3243) |
| Síla | 2 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 25 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | jednostranné ostří + předfáze |