Kotoučový nůž 175 x 2,4 x 31,8 mm, tvar ostří E, K110
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 175 x 2,4 x 31,8 mm, tvar ostří E, K110
Parametry
| Průměr | 175 mm |
| Materiál | K110 |
| Síla | 2.4 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 31 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | jednostranné ostří + předfáze |