Kotoučový nůž 150 x 0,7 x 54 mm, 100 z ST
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 150 x 0,7 x 54 mm, 100 z ST
Parametry
| Průměr | 150 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 0.7 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 54 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | střechovitý zub |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 100 |