Kotoučový nůž 140 x 4,0 x 15 mm, profil B
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 140 x 4,0 x 15 mm, profil B
Parametry
| Průměr | 140 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 4 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 15 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | čtyřhranné ostří |