Kotoučový nůž 125 x 1,2 x 27 mm, tvar ostří D
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž 125 x 1,2 x 27 mm, tvar ostří D
Parametry
| Průměr | 125 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 1.2 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 27 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | jednostranné ostří - ostré |