Kotoučový nůž - talířový 68 x 1,33/0,5 x 46 mm, tvar ostří K, K110
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Kotoučový nůž - talířový 68 x 1,33/0,5 x 46 mm, tvar ostří K, K110
Parametry
| Průměr | 68 mm |
| Materiál | K110 |
| Síla | 1.33 mm |
| Kategorie | kotoučové nože |
| Středový otvor (mm) | 46 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | talířové nože |