Drážkovací pilový kotouč HSS Dmo5 315x3x40 100C
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Drážkovací pilový kotouč HSS Dmo5 315x3x40 100C
Parametry
| Průměr | 315 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 3 mm |
| Kategorie | DIN 1838C |
| Středový otvor (mm) | 40 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | C |
| Příruba | 80 mm |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Počet zubů | 100 |