Drážkovací pilový kotouč HSS Dmo5 250x1.6x32 100C
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Drážkovací pilový kotouč HSS Dmo5 250x1.6x32 100C
Parametry
| Průměr | 250 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 1.6 mm |
| Kategorie | DIN 1838C |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | C |
| Příruba | 63 mm |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Počet zubů | 100 |