Drážkovací pilový kotouč HSS Dmo5 200x6x32 48C
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Drážkovací pilový kotouč HSS Dmo5 200x6x32 48C
Parametry
| Průměr | 200 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 6 mm |
| Kategorie | DIN 1838C |
| Středový otvor (mm) | 32 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | C |
| Příruba | bez příruby |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Počet zubů | 48 |