Drážkovací pilový kotouč HSS Dmo5 315x6x40 160A
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Drážkovací pilový kotouč HSS Dmo5 315x6x40 160A
Parametry
| Průměr | 315 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 6 mm |
| Kategorie | DIN 1837A |
| Středový otvor (mm) | 40 mm |
| Unášecí otvor | bez unášecích otvorů |
| Tvar zubu | A |
| Příruba | 80 mm |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Počet zubů | 160 |