Pilový kotouč QS 620 x 4,0 x 50 mm, 0 z, TiCN
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč QS 620 x 4,0 x 50 mm, 0 z, TiCN
Parametry
| Průměr | 620 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 4 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 50 mm |
| Unášecí otvor | standard 50 mm |
| Příruba | 225 mm |
| Povrch | TICN (speedskin) |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |