Pilový kotouč 550 x 3,0 x 50 mm, 0 z, TiAlN
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 550 x 3,0 x 50 mm, 0 z, TiAlN
Parametry
| Průměr | 550 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 3 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 50 mm |
| Unášecí otvor | 4/15/80 mm |
| Příruba | jiná |
| Povrch | TIALN (blackskin - duhový - hnědofialový) |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |