Pilový kotouč 425 x 4,0 x 50 mm, 140 z C, VAPO
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 425 x 4,0 x 50 mm, 140 z C, VAPO
Parametry
| Průměr | 425 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 4 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 50 mm |
| Unášecí otvor | jiné unášecí otvory |
| Příruba | 130 mm |
| Povrch | pasivace |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 140 |