Pilový kotouč 400 x 2,5 x 50 mm, 350 z BS
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 400 x 2,5 x 50 mm, 350 z BS
Parametry
| Průměr | 400 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 2.5 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 50 mm |
| Unášecí otvor | 4/15/80 mm |
| Tvar zubu | BS |
| Příruba | 130 mm |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 350 |