Pilový kotouč 400 x 2,5 x 40 mm, 200 z C
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 400 x 2,5 x 40 mm, 200 z C
Parametry
| Průměr | 400 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 2.5 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 40 mm |
| Unášecí otvor | standard 40 mm |
| Příruba | 120 mm |
| Povrch | bez povrchové úpravy |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 200 |