Pilový kotouč 350 x 3,0 x 40 mm, 80 z, VAPO (unašeče), JONES
Máte dotaz - poptáváte cenu?
Podrobný popis - Pilový kotouč 350 x 3,0 x 40 mm, 80 z, VAPO (unašeče), JONES
Parametry
| Průměr | 350 mm |
| Materiál | HSS-Dmo5 (DIN 1.3343) |
| Síla | 3 mm |
| Kategorie | dělící pilové kotouče |
| Středový otvor (mm) | 40 mm |
| Unášecí otvor | standard 40 mm |
| Příruba | 100 mm |
| Povrch | pasivace |
| Tvar ostří | pily odpovídající bez výjimky označení |
| Počet zubů | 80 |